Hotel Meliá Girona

Allotjaments, Hotel 4 ESTRELLES

C. Barcelona, 112 17003 Girona (El Gironès)

972 40 05 00

melia.girona@melia.com

www.melia.com

111

Descripció

L’Hotel Meliá Girona, situat estratègicament a la zona comercial de la ciutat, ofereix 108 habitacions dobles i 3 suites junior. Totes les habitacions estan totalment renovades i equipades amb TV interactiva via satèl·lit, Canal Plus, climatització individual, minibar, caixa de seguretat i pàrquing privat. Serveis gratuïts: gimnàs amb sauna i jacuzzi, Wi-Fi, cafè i te a les habitacions.

Sales

Xargay37334151630
Cassany65358262460
Roura53344213250
Abras12031003664100
Xargay + Cassany102390364090
Roura + Abras17331731445296150
Cassany + Abras1853866988160
Ciutat de Girona2983250100188275
Talaia A412,3630153040
Talaia B332,3625152030
Talaia C432,3635173040
Talaies Obertes1612,361507080120

Serveis