DoubleTree by Hilton Hotel & Spa Emporda

Allotjaments, Hotel 4 ESTRELLES

Ctra. de Torroella de Montgri a Pals, Km 345 17257 Gualta (El Baix Empordà)

972 782 030

info@hotelempordagolf.com

bit.ly/2mN9hMm

87

Descripció

El Doubletree by Hilton Hotel Empordà està situat en una de les destinacions turístiques més privilegiades de la Costa Brava, entre Pals i Torroella de Montgrí, a 3 km de la platja. En un entorn excepcional envoltat de dos magnífics camps de golf de divuit forats.
Les 87 habitacions de l’hotel són sinònim de comoditat i bon gust: habitacions exteriors amb àmplies terrasses i grans finestrals que ofereixen unes agradables vistes a la natura. La zona de benestar, amb spa i sala de fitness, és ideal per relaxar el cos i la ment durant l’estada dels nostres clients.

Sales

Blau 1781,510,980446080
Blau 2401,510,930223040
Blau 3571,510,960324055
Blau 1+2+32041,510,9200120140200
Groc 1751,510,970405075
Groc 2751,510,970405075
Groc 3501,510,911060100159
Groc 1+2+33541,510,9340180250350
Rosa354340180250350

Serveis