DoubleTree by Hilton Hotel & Spa Emporda

Allotjaments, Hotel 4 ESTRELLES

Ctra. de Torroella de Montgri a Pals, Km 345 17257 Gualta (El Baix Empordà)

972 782 030

info@hotelempordagolf.com

bit.ly/2mN9hMm

87

Descripció

El DoubleTree by Hilton Empordà Golf & Spa està situat en una de les millors àrees de golf d’Espanya, envoltat de dos camps: el golf Forest i el golf Linls.

Es troba al centre de la Costa Brava, a la regió de l’Empordà, al nord-est de la península Ibèrica, lloc de naixement de celebritats com Salvador Dalí, l’escriptor Josep Pla, la ballarina Carmen Amaya, el tenor Josep Carreres o el premiat i reconegut cuiner Ferran Adrià. Tot plegat, juntament amb l’herència historicocultural i la localització geogràficament estratègica del territori, conforma una regió il·limitada d’opcions per combinar l’oci, el turisme i els negocis.

Sales

Blau 1781,510,980446080
Blau 2401,510,930223040
Blau 3571,510,960324055
Blau 1+2+32041,510,9200120140200
Groc 1751,510,970405075
Groc 2751,510,970405075
Groc 3501,510,911060100159
Groc 1+2+33541,510,9340180250350
Rosa354340180250350

Serveis