Hotel Peralada Wine Spa & Golf

Allotjaments, Hotel 5 ESTRELLES

C. Rocaberti, s/n 17491 Peralada (L’Alt Empordà)

972 53 88 30

hotel@golfperalada.com

www.peraladaresort.com

64

Descripció

Hotel boutique de cinc estrelles al cor de l’Alt Empordà, prop de les millors platges de la Costa Brava, està situat en un camp de golf de 18 forats, amb 64 luxoses habitacions i un Wine Spa. Amb un restaurant i un Wine Bar, piscina interior i exterior, recepció 24 hores, accés a Wi-Fi gratuït i cinc sales de reunions amb capacitat màxima per a 350 persones, amb llum natural i magnífiques vistes sobre el camp, presenta una àmplia i creativa carta a partir d’una cuina tradicional amb propostes sorprenents.

Sales

Alt Empordà3603,15133502302753706050
Canigó923,1511704060803020
L'Albera1063,151310070801103020
Requesens1693,15131501001201803030
Ramon Muntaner353,007302016202010
Sala Dalí3063,0014100701502103030No
Sala Golf3823,152001203504003030
Sala de Cates703,0075035
Terrassa salons30013350
Biblioteca6038402040602015
La Masia175313904010015050
Albera20831315070150170
Canigó107313705060803025
Requesens104313705060803025
Sala Muntaner140319130
Sala de Cates70310604060702520

Serveis